0

ΡΕΝΤΗ
Η ομάδα των Βετεράνων του Α.Ο.Α.Δ σας ευχαριστεί για τον όμορφο χθεσινό αγώνα πρωταθλήματος, που διεξείχθει στις εγκαταστάσεις του Fair Play Renti 4All και ελπίζει να μείνατε ευχαριστημένοι από την φιλοξενεία που σας επιφυλάξαμε.

Σε γενικές γραμμές, το παιχνίδι εξελίχθηκε ομαλά και ευχάριστα, σε φιλικό περιβάλλον, με ωραίες εναλλαγές φάσεων και συνδιασμών εκατέρωθεν.

Το παιχνίδι ήταν αμφίρροπο έως το 80' λεπτό, όπου ο διατητής κατελόγισε την εσχάτη των ποινών και ο Μπολοβίνος του Ηρακλή Νικαίας δεν έχασε την ευκαιρία να σκοράρει με διπλή προσπάθεια, ύστερα από την απόκρουση του Σταμούλη - τερματοφύλακα του Α.Ο.Α.Δ, παίρνοντας το rebount, σημειώνοντας το 0-1.

Ο Α.Ο.Α.Δ πίεσε για τον βαθμό της ισοπαλίας στα τελευταία λεπτά, αλλά ο Ιωαννίδης του Ηρακλή Νικαίας είχε διαφορετική άποψη, δίνοντας την χαριστική βολή και σημειώνοντας το 0-2 στο 90+.

Με την λήξη του αγώνα, όλοι οι παίχτες συνεχάρην ο ένας τον άλλον, όπως αρμόζει σε δύο μεγάλες ιστορικές ομάδες της Ένωσης Παλαιμάχων Πειραιά.

Ευχόμαστε καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα χωρίς τραυματισμούς και υγεία για εσάς και τις οικογένειες σας.